fbpx

kidnesou@gmail.com

Raamatupidamisteenused

Te ei pea teadma raamatupidamisarvestust ja maksuseadust, Te ei pea ostma raamatupidamise programme – me teame kõike ja teeme kõik Teie eest!

MEIEGA KOOSTÖÖ TEGEMISES SAATE

MEIE PAKUME

Meie firma osutab raamatupidamisteenuseid juba alates 2013 aastast. Meie meeskond koosneb oma ala spetsialistidest majandus-ja finantsvaldkonnas.

Raamatupidamise teenuste hinnaks

Igakuise teenindamise sees on:

 • Esmaste dokumentide töötlemine
 • Palgaarvestus kuni 5 töötajale
 • Pangakonto väljavõtte revisjon ja maksuaruande esitamine
 • Isiklik finantsnõustaja
150 + KM

Ühekordne konsultatsioon

See sees on

 • Majandusaasta aruande koostamine
 • Kuni 50 esmase dokumendi töötlemine
 • Järgneva dokumenti on hinnaga 0.60 eurot
 • Aruannete esitamine Kommertsregistrisse
200 + KM

Otsite midagi konkreetset?

Valdkonnad, kus meie eksperdid saavad teid aidata:

 • Abi raamatupidamisega
 • Maksunõustamine
 • Konsultatsioonid maksude optimeerimise alal
 • Personali- ja palgaarvestus
 • Finantsanalüüs ja aruandlus

Kui vajate midagi konkreetset, võtke meiega ühendust ja aitame teid hea meelega.

Miks meie?

Meie missioon

Hariduse tase, kogemus ja tööstaaž võimaldab meil osutada laia teenuste spektrit raamatupidamise ja finantsanalüüsi sfääris. Igal meie kliendil on oma ärispetsiifika ja me leiame parima lahenduse iga kliendi jaoks.

Me oleme alati häälestunud pikaajalistele partnerlussuhetele ning garanteerime omalt poolt stabiilsuse, kvaliteedi ja õigeaegselt tehtud töö.

Raamatupidamise sisseostmine - efektiivne lahendus teie ettevõttele

Tänapäeval on efektiivne raamatupidamine iga ettevõtte edu võti. KIDNES on raamatupidamise allhankega tegelev ettevõte, mis pakub täielikku valikut raamatupidamisteenuseid Eestis. Meie kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide meeskond on valmis võtma üle kõik rutiinsed protsessid ja tagame teie finantsandmete usaldusväärsuse.

Meie ettevõte KIDNES on spetsialiseerunud kõikvõimalike raamatupidamisteenuste osutamisele. Töötame erinevate ärisektoritega, sealhulgas jaemüügi-, restorani- ja toitlustus-, infotehnoloogia-, meditsiini- ja tervishoiu-, haridus-, kinnisvara- ja ehitus-, ekspordi- ja import ettevõtete, turundus- ja reklaamiagentuuride, loomemajanduse ning krüptoraha- ja plokiahela-ettevõtetega.

Oleme pühendunud usaldusväärsete ja kvaliteetsete raamatupidamisteenuste osutamisele, keskendudes iga kliendi ainulaadsetele vajadustele tema ärivaldkonnas.

Kui võtate ühendust meie kõrge kvalifikatsiooniga raamatupidamisspetsialistidega, saate garanteeritud kvaliteetsed teenused. Me katame kõik raamatupidamisteenused, mis võimaldab teil keskenduda oma ajale ja jõupingutustele ettevõtte juhtimise olulisematele aspektidele.

Meie professionaalide meeskond omab kõrgetasemelist kompetentsust Eesti raamatupidamise ja maksustamise valdkonnas. Tagame usaldusväärse ja õigeaegse finantsdokumentide pidamise ning pakume kvalifitseeritud nõu kõigis raamatupidamisega seotud küsimustes Eestis.

Meie poole pöördudes võite olla kindel, et teie finantstehingud toimuvad täielikus kooskõlas Eesti õigusaktidega. Meie kogemus ja professionaalsus võimaldab meil pakkuda kõrgeima kvaliteediga raamatupidamisteenuseid. Töötame nii, et te saaksite keskenduda oma ettevõtte arengule, usaldades meile kõik raamatupidamisküsimused.

Me mõistame, et tõhus raamatupidamine on eduka äri oluline aspekt. Seetõttu püüame pakkuda oma klientidele kõige mugavamaid ja efektiivsemaid lahendusi raamatupidamisteenuste valdkonnas Eestis.

Raamatupidamise sisseostmine: hinnad ja eelised

Raamatupidamise sisseostmine on tõhus viis finantsarvestuse kulude vähendamiseks. Paljud ettevõtjad väldivad professionaalide poole pöördumist, kuna kardavad teenuste kõrget hinda. Siiski on raamatupidamisteenuste allhankimise hinnad Eestis tavaliselt taskukohasemad kui oma raamatupidamistöötajate ülalpidamine.

Raamatupidamise allhanke eelised on suured. Esiteks on raamatupidamisteenuste osutamisele spetsialiseerunud ettevõttel laiemad kogemused ja teadmised maksunduse ja finantsarvestuse valdkonnas. See võimaldab järgida kõiki Eesti õigusaktide eeskirju ja nõudeid.

Teiseks säästab raamatupidamise sisseostmine ettevõtja aega ja energiat. Nad saavad täielikult keskenduda oma ettevõtte arendamisele, muretsemata raamatupidamise korrektsuse pärast. Aega säästab ka see, et nad ei pea oma raamatupidajat välja õpetama.

Kolmandaks pakub raamatupidamise allhankimine usaldusväärset kaitset finantsaruandluse vigade eest. Professionaalsed raamatupidajad kontrollivad põhjalikult kõiki dokumente ja tuvastavad võimalikud ebatäpsused, vältides seega trahve ja probleeme maksuametiga.

Oluline on märkida, et raamatupidamise sisseostmine ei ole luksus, vaid tõeline vajadus tõhusa ärijuhtimise jaoks tänapäeva tingimustes. Raamatupidamisteenuste sisseostmise hinnad on sageli soodsamad kui oma raamatupidamistöötajate pidamine.

Raamatupidamisteenuste hinnad: raha kokkuhoidmine

Hinnakujunduse küsimus on paljude ettevõtjate jaoks oluline. Reeglina kujunevad raamatupidamisteenuste hinnad lähtuvalt töömahust ja raamatupidamise keerukusest.

Üks parimaid lahendusi selles olukorras võib olla raamatupidamise sisseostmine. Siinkohal on oluline mõista, milliseid hindu raamatupidamisteenustele pakutakse. Tuleb märkida, et raamatupidamise sisseostmine pakub palju eeliseid.

Üheks peamiseks argumendiks allhanke kasuks on märkimisväärne rahaline kokkuhoid, aja ja ressursside kokkuhoid oma töötajate koolitamiseks. Võrreldes oma raamatupidaja ülalpidamise kulusid ja allhankefirma teenuseid, mõistate kohe erinevust. Allhanke puhul maksate ainult tegelike teenuste eest, kulutamata raha palkadele, maksudele ja töötajate koolitamisele.

Näide: Kujutage ette, et teil ei ole vaja palgata ja koolitada oma raamatupidajat. See säästab mitte ainult aega, vaid ka raha.

Allhanke raamatupidamisettevõtted on spetsialiseerunud just raamatupidamisele, mis tagab kõrge professionaalsuse ja teenuste kvaliteedi. Tänu erinevate ettevõtetega töötamise kogemusele tunnevad meie raamatupidajad erinevate valdkondade eripärasid ja oskavad anda pädevaid soovitusi.

Näide: Kui teie ettevõttel on spetsiifilised raamatupidamislikud eripärad (nt krüptoraha arvestus), on meie allhankija ettevõttel selles valdkonnas kogemused ja ta on valmis pakkuma lahendust.

Raamatupidamisteenused Eestis: Raamatupidaja Eestis

Tänapäeva maailmas, eriti kui tegemist on ettevõtlusega Eestis, on oluline, et Eestis oleks usaldusväärne raamatupidaja. Selleks, et edukalt tegutseda, peate pöörama tähelepanu korraliku raamatupidamise toe tähtsusele. Raamatupidaja Eestis ei ole lihtsalt täitja, vaid usaldusväärne partner, kes aitab orienteeruda kõigis raamatupidamise nüanssides.

Kogenud spetsialist aitab teil pidada arvestust ja koostada vajalikke raamatupidamisdokumente. Ettevõtte tõhus juhtimine on võimatu ilma pädeva raamatupidajata. Tema on see, kes hoolitseb nõuetekohase raamatupidamise eest.

Pädeva raamatupidaja leidmine Eestis on võti ettevõtte rahaasjade tõhusaks haldamiseks. Kohalikus keskkonnas kogenud spetsialist aitab vältida maksu- ja õiguslikke vigu.

Näide: kogenud raamatupidaja Eestis mitte ainult ei pea arvestust, vaid annab ka väärtuslikke nõuandeid maksude optimeerimise kohta.

Vihje: Regulaarne suhtlemine raamatupidajaga aitab kiiresti reageerida ettevõtte finantsolukorra muutustele.

Krüptoraha raamatupidamine: praegused soovitused

Kiiresti muutuva tehnoloogia maailmas muutuvad krüptovaluutad üha olulisemaks varaks, populaarseks investeerimise vormiks ja arveldusvahendiks. Tunnistame, et paljude ettevõtete jaoks on oluline krüptovaluuta tehingute nõuetekohane arvestamine. Korralik krüptoraha arvestus nõuab spetsiifilisi teadmisi ja oskusi. Pakume teile eksperdi krüptoraha arvestuse teenuseid, tagades, et teie finantsandmeid käideldakse korrektselt ja turvaliselt.

Meie meeskonnal on teadmised krüptoraha arvestusest ja nad on valmis pakkuma teile põhjalikku lahendust teie krüptoraha tehingute nõuetekohaseks registreerimiseks ja analüüsimiseks. Oleme kursis viimaste muudatustega õigusaktides ja äritavades, et pakkuda teile ajakohaseid ja usaldusväärseid juhiseid.

Meiega saate olla kindel, et teie krüptoraha raamatupidamine vastab kõigile juriidilistele nõuetele ning tagab teie tehingute usaldusväärsuse ja läbipaistvuse.

Kulude ja maksude optimeerimine: meie nõuanded teie ettevõttele

Me mõistame, et eduka ettevõtte jaoks on oluline mitte ainult tõhus raamatupidamisarvestuse pidamine, vaid ka kulude ja maksude optimeerimine. Meie eksperdid on valmis pakkuma teile raamatupidamisabi, väärtuslikke nõuandeid ja soovitusi maksude maksmise minimeerimiseks ja äriprotsesside optimeerimiseks.

Analüüsime teie raamatupidamisandmeid, finantsaruandeid ja äriprotsesse, et tuvastada võimalikud kokku hoiualad. Meie soovitused on alati kohandatud vastavalt teie konkreetsetele ärivajadustele ja strateegilistele eesmärkidele.

Meiega saate olla kindel, et teie ettevõte tegutseb rahaliselt võimalikult tõhusalt. Me pakume teile mitte ainult raamatupidamistuge, vaid ka partnerlust teie äri eesmärkide saavutamisel.

Tagame teie õiguste ja huvide kaitse kõigis finantstehingutes ja suhetes vastaspooltega.

Anname nõu raamatupidamisdokumentide õiguspärasuse ja kehtivuse kohta ning aitame lahendada võimalikke vaidlusi ja konflikte maksuametitega.

Meiega saate olla kindel, et teie ettevõte tegutseb rangelt kooskõlas raamatupidamise seadustega ja on kaitstud õiguslike riskide eest. Pakume teile mitte ainult raamatupidamistuge, vaid ka juriidilist tuge.
Lisaks pakume tasuta raamatupidamiskonsultatsiooni, et te saaksite olla kindel meiega tehtava koostöö eelistes. Meie spetsialistid on valmis vastama teie küsimustele ja andma üksikasjalikku teavet meie teenuste kohta.

Taotluse vorm

Hankige hinnapakkumine

Uuri raamatupidamisteenuste täpset maksumust juba praegu! Isikupärastatud pakkumise saamiseks täitke taotlusvorm ja me räägime teile üksikasjalikult teie ettevõtte jaoks soodsatest tingimustest. Säästke aega ja raha meie professionaalse raamatupidamistoega – täitke vorm juba täna!